Chystáme

V následujícím přehledu přinášíme detaily o titulech, které jsou již v posledních fázích přípravy a po předání tiskárně záleží jen na její rychlosti, kdy přesně bude titul dodán na trh. Poznámka pro hodně natěšené: Jakmile se u titulu objeví nabídka KOUPIT V eSHOPU, můžete si titul předobjednat v našem eShopu.

Soubory ke stažení

Ed McDonnald - HAVRANÍ DÉŠŤ

Ryhalt Galharrow se usadil hluboko v pustině známé jako Strádání. To vyrostlo v jeho nitru, změnilo ho, ale za každou moc se musí zaplatit, a teď ho všude duchové jeho minulosti, dříve se vyskytující jen ve Strádání. Ty a několik přeživších kapitánů Černého křídla ho násprovázejí ledují na poslední misi do temnoty.

Rachel Dunne - UKRADENÉ SLUNCE

Svět zahalila temnota... a jediný, kdo může lidstvu přinést úsvit nového dne, je intrikářský a sebestředný kněz jménem Joros. Ten kolem sebe shromáždil nesourodou družinu. Je v ní zamlklý válečník z ledového Severu, sourozenci co vyrostli mezi zloději a pouličními rváči, bezcitná kněžka a šílený mág. S jejich pomocí chce porazit Dvojčata, dva prastaré bohy, jejichž útěku z věčného vězení nedokázal zabránit.

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury