Chystáme

V následujícím přehledu přinášíme detaily o titulech, které jsou již v posledních fázích přípravy a po předání tiskárně záleží jen na její rychlosti, kdy přesně bude titul dodán na trh. Poznámka pro hodně natěšené: Jakmile se u titulu objeví nabídka KOUPIT V eSHOPU, můžete si titul předobjednat v našem eShopu.

Soubory ke stažení

Mark Lawrence - ČERVENÁ SESTRA

Klášter Sladké Milosti vychovává z dívek zabijáky. V hrstce z nich se projeví stará krev, která jim propůjčuje schopnosti, jež jsou od dob, co u břehů Abethu přistály čtyři kmeny, zřídka k vidění. Sladká Milost brousí nadání svých novicek, až je ostré jako břitva a právě tak smrtící: vzdělat Červenou sestru v umění pěsti a čepele trvá deset let.

Brandon Sanderson - VZHŮRU K OBLOZE

Dospívající dívka Spensa vyrůstá ve všeobecném opovržení, její otec se v historické bitvě proti invazním Krellům údajně zachoval jako zbabělec a její sny, že by ho následovala v kariéře pilotky hvězdné stíhačky, jsou značně nereálné. Přesto se však nehodlá vzdát. Snaží se dívat dál a výš než ostatní. Snaží se pochopit, co se kdysi stalo jejímu otci. Proč lidstvo muselo hledat azyl na téhle odlehlé planetě.

Brandon Sanderson - MEČ PŘÍSAHY

Proti Dalinarovi se spikla kromě některých rošárských panovníků i jeho vlastní minulost, s níž se stále nedokáže vyrovnat. V čele fronty proti lidstvu stojí Žhnoucí – elita nových Pustonošů obdařená specifickými schopnostmi silovazby, a vedle nich Odvolaní – devítka dávných sprenů, zosobněných destruktivních sil, jejichž jádrem je bůh Zášť. Jejich schopnost myslet postupem času degenerovala a jejich působení je zcela nevyzpytatelné. OBSAH PŘEDCHOZÍCH DÍLŮ JE UVEDEN UVNITŘ!

Gregg Hurwitz - CESTA Z TEMNOTY

Sirotek X si tentokrát naloží na bedra zatím nejtěžší úkol své kariéry. Rozhodne se zlikvidovat nejlépe střeženého muže planety, amerického prezidenta. Nejen aby pomstil smrt svého náhradního otce Jacka, ale chce též ochránit zbývající Sirotky, které prezident Bennett nelítostně likviduje.

Patrick O´Brian - LAPACÍ LIST

ZE zdánlivě prostých a známých stavebních kamenů vystavěl Patrick O'Brian strhující příběh plný lidskosti a dramatických zvratů, který nás opět zavede do neobyčejného světa kapitána Jacka Aubreyho.

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury