Knižní novinky

V této rubrice najdete detaily o titulech, které právě vycházejí. Odtud se potom přesouvají do sekce Vydali jsme - Na trhu.

Všechny novinky a jiné naše knihy zakoupíte se slevou i v naší prodejně Řeznická 12, Praha 1, tel.224 948 754. 

Brandon Sanderson - SPOUSTA

Série Spousta je trojicí příběhů Stefana Leedse, přezdívaného Spousta vzhledem k tomu, že jeho unikátní psychika dokáže v halucinacích vytvořit spoustu samostatně existujících aspektů jeho osobnosti, které s ním vytvářejí funkční tým.

Mark Lawrence - ČERVENÁ SESTRA

Klášter Sladké Milosti vychovává z dívek zabijáky. V hrstce z nich se projeví stará krev, která jim propůjčuje schopnosti, jež jsou od dob, co u břehů Abethu přistály čtyři kmeny, zřídka k vidění. Sladká Milost brousí nadání svých novicek, až je ostré jako břitva a právě tak smrtící: vzdělat Červenou sestru v umění pěsti a čepele trvá deset let.

Brandon Sanderson - VZHŮRU K OBLOZE

Dospívající dívka Spensa vyrůstá ve všeobecném opovržení, její otec se v historické bitvě proti invazním Krellům údajně zachoval jako zbabělec a její sny, že by ho následovala v kariéře pilotky hvězdné stíhačky, jsou značně nereálné. Přesto se však nehodlá vzdát. Snaží se dívat dál a výš než ostatní. Snaží se pochopit, co se kdysi stalo jejímu otci. Proč lidstvo muselo hledat azyl na téhle odlehlé planetě.

Brandon Sanderson - MEČ PŘÍSAHY

Proti Dalinarovi se spikla kromě některých rošárských panovníků i jeho vlastní minulost, s níž se stále nedokáže vyrovnat. V čele fronty proti lidstvu stojí Žhnoucí – elita nových Pustonošů obdařená specifickými schopnostmi silovazby, a vedle nich Odvolaní – devítka dávných sprenů, zosobněných destruktivních sil, jejichž jádrem je bůh Zášť. Jejich schopnost myslet postupem času degenerovala a jejich působení je zcela nevyzpytatelné. OBSAH PŘEDCHOZÍCH DÍLŮ JE UVEDEN UVNITŘ!

Nakladateství fantastické
a jiné skvělé literatury